GÜZELTEPE BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ

İletişim

güzeltepe-yerinde-bilgisayar-teknik-servisi

YETKİ DEĞİL, ETKİLİ SERVİS

GÜZELTEPE YERİNDE BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ

7/24 TEKNİK DESTEK

0531 611 10 09

HEMEN ARA

yerinde_bilgisayar_teknik_servisi_telefon

 

Güzeltepe Yerinde Bilgisayar Teknik Servisi, Olarak Bilgisayar ve dizüstü bilgisayar onarımı, sahadaki deneyimli teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır. İlk olarak, olası sorunları tespit etmek için bir bilgisayar teşhisi yapılır. Çoğu durumda, hatanın nedeni sadece birkaç dakika sonra belirlenir ve evinizde başarıyla çözülebilir.

Güzeltepe Yerinde Bilgisayar Teknik Servisi

Hemen bilgisayar onarımının yapılabileceği yaygın durumlar

Bilgisayar sık ​​sık çöküyor veya hiç başlamıyor

Bu, arızalı bir işletim sistemi, yanlışlıkla değiştirilmiş bir BIOS, eksik sürücüler, arızalı bileşenler veya diğer hata kaynaklarından kaynaklanabilir. Teknisyenin bilgisayar teşhisi bu konuda bilgi sağlayacaktır ve genellikle bu problemler,Güzeltepe Yerinde Bilgisayar Teknik Servisi, tarafından anında giderilebilir.

Güzeltepe Yerinde Bilgisayar Teknik Servisi

Virüs Temizleme

Birçok kullanıcı, bilgisayarı korumak için etkisiz virüsten koruma programlarına veya yanlış ayarlanmış bir güvenlik duvarına sahiptir. Ayrıca Güzeltepe Yerinde Bilgisayar Teknik Servisi, Olarak dikkatimizi çeken şey ev bilgisayarlarına yönelik saldırıların gün geçtikçe artış göstermesidir. Saldırı altında olan veriler genellikle, belgeler, müzik dosyaları ve resimlerdir.

Çoğunlukla ücretsiz programları indirirken, genellikle istenmeyen reklam programları yüklenir. Bilgisayara saldırmamalarına rağmen, sürekli reklam pencerelerini açarken çok fazla soruna neden oluyorlar.

Güzeltepe Yerinde Bilgisayar Teknik Servisi Olarak, Teknisyenlerimiz bilgisayarınızı bir virüsten koruma programı ile kontrol eder ve her türlü virüs ve kötü amaçlı programı kaldırır.